Rada Sołecka i Sołtys Iwona Michoń wraz z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim zaprosili mieszkańców na Dni Parchowa 2022. Atrakcje zapewnili m.in. Regionalne Centrum Kultury, Sery Yogiego, Moto-Kangur, KS Glauberyt, Zespół Ludowy Podolanki oraz DJ. Jak się bawiliście? Zobaczcie na zdjęciach poniżej.

Impreza zaczęła się o godzinie 16:00 od przejazdu motocykli, które przykuły uwagę nie tylko najmłodszych. Dzięki uprzejmości właścicieli jednośladów, mieszkańcy mogli skorzystać z przejażdżek. Od godziny 18:00 dla parchowian wystąpił Zespół Ludowy "Podolanki", który podczas czerwcowego X Jubileuszowego Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej zdobył nagrodę Grand Prix. To jednak nie wszystko, co organizatorzy przewidzieli dla uczestników imprezy.

- Jestem bardzo wdzięczna Panu Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu i pracownikom Urzędu oraz Regionalnego Centrum Kultury za pomoc organizacyjną, za dmuchańce, z których korzystali najmłodsi. Bardzo się cieszę, że na imprezie mogli pokazać się motocykliści i miłośnicy kultowych samochodów, a także pasjonaci z Klubu Strzeleckiego Glauberyt i twórca pyszności serowych z Sery Yogiego - wymieniła Sołtys Parchowa Iwona Michoń. - Całość swoimi występami uświetnił Zespół Ludowy Podolanki, a na koniec bawiliśmy się przy muzyce DJ-a. To była naprawdę udana impreza i jeszcze raz wszystkim dziękuję za świetną atmosferę - dodała współorganizatorka imprezy, sołtys Iwona Michoń.
Jak się wczoraj bawiliście? Zobaczcie na zdjęciach poniżej.