Właśnie pojawiło się w sieci kolejne nagranie z serii "Zaczytany Chocianów", której pomysłodawcą jest Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyński. To drugi w tym tygodniu i trzeci dotychczas odcinek tego programu. Nagranie skierowane jest do najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Dostępny na kanale Gminy Chocianów w jednym z serwisów społecznościowych "Zaczytany Chocianów" powstał przy współpracy tutejszej Biblioteki Publicznej i Referatu Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów.

"Fani tej serii mogą spodziewać się kolejnego odcinka już jutro o godzinie 18:30. Bajkę »o wystawie« będzie czytał radny Paweł Bujak"
W poprzednim odcinku dyrektor Szkoły Podstawowej w Parchowie Kamil Lis przeczytał bajkę "Skradziony domek żółwia". Na dzisiejszym nagraniu (dostępnym poniżej) możemy usłyszeć "Bajkę o złotej rybce", którą czyta radny Rady Miejskiej Jerzy Bałecki. Fani tej serii mogą spodziewać się kolejnego odcinka już jutro o godzinie 18:30. Bajkę "o wystawie" będzie czytał radny Paweł Bujak.

"»Zaczytany Chocianów« powstał przy współpracy tutejszej Biblioteki Publicznej i Referatu Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów"
Aby nie przeoczyć publikowanych nagrań wideo można subskrybować kanał Gminy Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube. Dzięki temu, na urządzeniach mobilnych i w propozycjach filmów do obejrzenia pojawiać się będą kolejne nagrania.
[KN]