- Nie zwalniamy tempa z inwestycjami - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. Tym razem w towarzystwie urzędników i radnego Pawła Barana podpisał umowę z wykonawcą nowych boisk na terenie naszej gminy. Relację przygotowała lokalna telewizja chocianow.tv.

Chodzi o umowę na budowę nowego boiska modułowego w Szklarach Dolnych oraz rewitalizację boisk ze sztuczną nawierzchnią w Chocianowie przy ulicy Środkowej i Wesołej.

Wykonawca wybrany w transparentnym i uczciwym przetargu ma 13 miesięcy na wykonanie zleconych mu inwestycji. Super, że po wielu latach uda się wreszcie odnowić przyszkolne boiska. Warto dodać także, że boisko w Szklarach Dolnych będzie pierwszym tego typu w całej naszej Gminie i mam nadzieje nie ostatnim - przekazał w mediach społecznościowych Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński. - Odpowiadając na potrzeby mieszkańców wsi Szklary Dolne zostanie wybudowane boisko wielofunkcyjne. Wybudowane boisko ma być uzupełnieniem istniejącego terenu jako centrum rozrywki wsi - dodał włodarz Chocianowa.
Warto podkreślić, że budowa boiska wielofunkcyjnego, którego koszt wyniesie ponad milion złotych obejmie modułem boiska do koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego, mini siatkówki, badmintona i do piłki ręcznej. Z kolei trybuny będą się składać z 7 systemów ławek przymocowanych na stałe do podłoża.

Trzeba przypomnieć, że realizacja tych zadań jest możliwa dzięki skutecznemu pozyskaniu środków zewnętrznych. Bardzo się cieszę, że kolejny raz dotrzymuje danego Państwu słowa - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński.
Poniżej możecie obejrzeć najnowsze nagranie lokalnej telewizji chocianow.tv, a pod nim zdjęcia opublikowane na stronie Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego (kliknij link). Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.