To była piękna sobota. Dziękuję Panie Pawle za zaproszenie do projektu - podziękowała w mediach społecznościowych Izabela Niewiadomska z Kuźni Przypadku Duszy i pyłu. Chodzi o pierwsze warsztaty ceramiczne, które odbyły się za sprawą Pawła Barana, prezesa Stowarzyszenia Szklary Dolne "Nasza Przyszłość". Kolejne zajęcia już w poniedziałek, 29 listopada.

O tym, że Radny Rady Miejskiej, a zarazem prezes stowarzyszenia Szklary Dolne "Nasza Przyszłość", Paweł Baran zaprosił mieszkańców Szklar Dolnych i Trzmielowa w każdym wieku do wspólnego spędzenia wolnego czasu na warsztatach ceramicznych z elementami makramy pisaliśmy na naszym portalu w artykule: "Radny Paweł Baran zaprasza na warsztaty ceramiczne". Teraz przyszedł czas na podsumowanie pierwszych zajęć.

- W sobotę, 20 Listopada odbyły się pierwsze warsztaty ceramiczne. Dziękuję Pani Izabeli Niewiadomskiej za świetnie poprowadzone warsztaty. Mojej żonie Karolinie za pomoc w przygotowaniach, myślę że wyszło super. Frekwencja dopisała - poinformował w mediach społecznościowych radny Paweł Baran. - Uczestnikom dziękuję za rewelacyjne towarzystwo, fajnie spędzony czas i za bardzo dobrą, co by nie było, zabawę. Nawet mi się udało coś ulepić, Panie nazwały, że to kufel. Zapraszam na następne Warsztaty 29 Listopada godz. 16:30, będziemy robić Anioły Świąteczne - zaprosił Paweł Baran, Prezes Stowarzyszenia Szklary Dolne "Nasza Przyszłość".
Poniżej publikujemy zdjęcia z przeprowadzonych zajęć.