Tym razem w stylu lat 80-tych bawić się będą seniorzy w najbliższy czwartek, 7 października w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie za sprawą kolejnego z serii Tanecznych Wieczorków, których pomysłodawcą jest Burmistrz Tomasz Kulczyński.

Te wieczorki z pewnością zapadły w pamięci ich uczestników, co opisywaliśmy już na naszym portalu w artykułach: "Wieczorki taneczne dla Seniorów", "Dla seniorów od 17-ej", "Kolejny wieczorek taneczny dla seniorów już jutro", "Następny czwartek w stylu lat siedemdziesiątych", a także "Lata siedemdziesiąte zagościły na parkiecie".

Przed nami kolejny Taneczny Wieczorek dla Seniorów, tym razem bawimy się w rytm muzyki z lat 80 - poinformowali pracownicy tutejszego Regionalnego Centrum Kultury. - Wstęp wolny – wystarczy zadzwonić i się zapisać pod nr tel. 768185580 lub sms pod nr 513166572 - dodają.
Start imprezy już w najbliższy czwartek, 7 października o godzinie 19:00, jednak zapisy trwają tylko do jutra. Wśród atrakcji organizatorzy przewidzieli słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz muzykę na żywo. Zapraszamy.