W ten weekend po raz kolejny najmłodsi mogli posłuchać bajek w ramach akcji "Zaczytany Chocianów". Dzisiaj swoją premierę miała kolejna czytanka, tym razem o "Psie i kości" czytał dyrektor Szkoły Podstawowej w Parchowie, Kamil Lis. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

"Dotychczas filmy z tej serii obejrzano łącznie blisko 800 razy. Dzisiaj do kolekcji czytanych bajek dołączyła kolejna, p.t. "Pies i kość" przeczytana przez Kamila Lisa"
Pomysł Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników serwisu społecznościowego, na którym najczęściej w soboty i niedziele o godzinie 18:30 pojawiają się kolejne nagrania. Dotychczas filmy z tej serii obejrzano łącznie blisko 800 razy. Dzisiaj do kolekcji czytanych bajek dołączyła kolejna, p.t. "Pies i kość" przeczytana przez Kamila Lisa, dyrektora podstawówki z Parchowa.

"Do akcji dotychczas włączyli się tutejsi radni i kierownicy jednostek organizacyjnych gminy. Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje"
Akcja zorganizowana przy współpracy Biblioteki Publicznej w Chocianowie z Referatem Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki z tutejszego magistratu to łącznie 6 filmów: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o złotej rybce", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki" i wspomniany już "Pies i kość". Do akcji dotychczas włączyli się tutejsi radni i kierownicy jednostek organizacyjnych gminy.

"Pomysł Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników serwisu społecznościowego, na którym najczęściej w soboty i niedziele o godzinie 18:30 pojawiają się kolejne nagrania"
Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.


[KN]