Gazeta Wrocławska opublikowała dzisiaj zdjęcia szesnastu finalistów konkursu Mister Dolnego Śląska 2020. Wśród nich swoje miejsce znalazł także chocianowianin Sebastian Urbiak.

Mister Polski to konkurs piękności dla mężczyzn. Jak informują organizatorzy w ostatnich latach stał się renomowaną marką, dlatego cieszy się dużą popularnością. Wśród najprzystojniejszych mężczyzn na Dolnym Śląsku znalazł się mieszkaniec Chocianowa, Sebastian Urbiak. Postanowiliśmy zapytać, co skłoniło go do wzięcia udziału w tym konkursie.

- Wziąłem udział w konkursie Mistera Dolnego Śląska, ponieważ uważam, że może być to wspaniała przygoda - mówi Sebastian Urbiak, finalista tegorocznego konkursu. - Od zawsze interesowałem się modą i modelingiem, gdy usłyszałem o konkursie pomyślałem, że to coś dla mnie i muszę wziąć w tym udział. Byłem twarzą galerii Cuprum Arena i to tam zaczęła się moja przygoda z modelingiem - wspomina Sebastian Urbiak. 
Na co dzień pracuje, uczy się i spędza czas z przyjaciółmi. Dotychczas, dzięki konkursowi na twarz Cuprum Areny w wieku 17 lat współpracował już z wieloma markami odzieżowymi. Na pytanie o swoje przyszłe plany związane z modelingiem odpowiada bardzo tajemniczo i nie chce zdradzać szczegółów. Mamy także ciekawostkę dla jego fanek - aktualnie nie ma dziewczyny.

Przyznaje jednak, że nie spodziewał się takiego wyniku w tym konkursie. Jak donosi Gazeta Wrocławska 18 września podczas gali Miss i Mister Dolnego Śląska poznamy nowych reprezentantów naszego województwa w konkursie Mister Polski. Gratulujemy tego wyniku i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu na Mistera Polski i w modelingu.
[KN]