Chocianow.tv opublikowało nagranie z nowym podsumowaniem wydarzeń. Dziennikarze udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły z ubiegłego tygodnia, o których pisaliśmy na naszym portalu. Co znalazło się w podsumowaniu 47. tygodnia? Całość do obejrzenia pod tym artykułem (wideo poniżej).

Także dzisiaj redaktorom chocianow.tv nie umknęły ważne wydarzenia z naszej gminy. Sprawdzamy, co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Śmiertelny wypadek na drodze do Polkowic", "Pierwszy park kieszonkowy w Chocianowie", "Chocianów stolicą rugby", "Szczegóły tragicznego wypadku", "Darmowe szczepienia przeciw grypie", "Ceramicznie w Szklarach Dolnych", "O sposobach na pojawiające się kryzysy dzieci i młodzieży", "Budują plac zabaw na Sportowej", "Święty Mikołaj zawita do Chocianowca", "Kolizja zakorkowała skrzyżowanie", "Będzie ścieżka rowerowa", "336 metrów za 180 tysięcy", "Życzenia z okazji Dnia Kolejarza. Chocianowianie pracownikami kolei?", "Drogowy morderca jednak poniesie konsekwencje", "Rząd planuje walkę z inflacją. Kto zyska?", "Aktualny rozkład jazdy bezpłatnej komunikacji dostępny w aplikacji", "Chocianów pomógł Ścinawie" oraz "Pomagają potrzebującym z prywatnych środków".
 
Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.