Weekendowe czytanie bajek dla najmłodszych w ramach akcji "Zaczytany Chocianów" także miało swoją premierę również w niedzielny wieczór. Dziś do grona czytających dla najmłodszych dołączyła sekretarz Miasta i Gminy Chocianów Patrycja Jugo, która przeczytała "Bajkę o Czerwonym Kapturku". Zapraszamy do obejrzenia wideo.

"Zaczytany Chocianów" jest z nami już dwa miesiące. Od 8 tygodni przy współpracy Biblioteki Publicznej w Chocianowie z Referatem Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki z tutejszego magistratu mogliśmy obejrzeć łącznie 16 filmów. Wśród nich wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o złotej rybce", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Pies i kość", "O Biedronce, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorowa Kołderka", "Śliwki" oraz opublikowana dzisiaj "Bajka o Czerwonym Kapturku".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]