Oddział Rejonowy w Chocianowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów dumnie reprezentował naszą gminę podczas Senioriady w Radwanicach, w koszulkach zakupionych z prywatnych środków Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Reprezentanci naszej gminy zajęli wysokie miejsce.

W sobotę, 11 maja w samo południe na obiektach sportowych przy ul. Ogrodowej w Radwanicach pojawili się seniorzy z powiatu polkowickiego, którzy zmierzyli się podczas Senioriady. Reprezentanci z Chocianowa wystąpili w koszulkach ufundowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego. Jak się okazało, charakterystyczna odzież przyniosła szczęście mieszkańcom naszej gminy, którzy w senioralnych zmaganiach zajęli wysoką, drugą lokatę.

- Przede wszystkim gratuluję naszym seniorom wysokiej lokaty. Cieszę się, że koszulki nie tylko były wygodne, ale także wspaniale pomagały godnie reprezentować naszą gminę na Senioriadzie. Seniorzy mają moje pełne wsparcie, dlatego z ogromną przyjemnością podjąłem się zakupu tych koszulek, gdy tylko dowiedziałem się, że jest taka potrzeba - przekazał nam Burmistrz Tomasz Kulczyński.
Gratulujemy naszym emerytom i rencistom wysokiej lokaty. Poniżej publikujemy zdjęcia, jakie nadesłali nam uczestnicy wczorajszych zawodów.