Tym razem dziennikarze chocianow.tv opublikowali zestawienie ich zdaniem najważniejszych artykułów z dwóch ubiegłych tygodni. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość najnowszego odcinka obejrzycie pod tym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych wydarzeń, o jakich pisaliśmy na naszym portalu. Całość przygotowuje chocianowska telewizja. Dzisiaj pojawiło się kolejne już w tym roku, będące podsumowaniem aż dwóch: 46. i 47. tygodni 2022 roku. Informacje znajdziecie klikając w poszczególne linki: "Ustalą sprawcę wandalizmu. Czy pozostałe PSZOK-i będą miały monitoring", "Bez prawka śmigali po Chocianowie", "Zamkną przejazdy kolejowe. Wiemy gdzie", "Siatkarskie emocje ochotników strażaków", "ANKIETA: Czy kino zagości na stałe?", "Programuj z RCK. Liczba miejsc ograniczona", "Poniedziałkowy (nie)trzeźwy poranek", "Już dzisiaj wprost z Fashion Week", "Jak nie zrobić sobie krzywdy podczas cięcia drewna? Unikaj tych zagrożeń", "Zabawa Andrzejkowa dla seniorów", "Całymi rodzinami trenują karate", "Warsztaty ikonograficzne już od 15 lat", "Stwórz własne ozdoby na choinkę", "Oblodzenia w zachodniej Polsce. Uważajmy na drogach", "Dzisiaj świętują pracownicy socjalni", "Wytypuj wynik, zgarnij upominek", "Siatkarski turniej strażaków i przyjaciół", "Kto zapłaci mniej za energię elektryczną?", "Ogrom inwestycji zawstydza opozycję", "Kup bilet na kinowy seans w Chocianowie", "Borys w Top Model idzie jak burza", "Z Chocianowa na maty Mistrzostw Świata w Słowenii", "Tańszy węgiel także dla chocianowian", "Nazwa ulicy na cześć chocianowskich kolejarzy z okazji ich święta", "Druga odsłona mundialowego konkursu" oraz "Skandal na sesji! Oskarżył mieszkańców o niewiedzę".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.