Dziennikarze chocianow.tv po raz dwudziesty pierwszy w tym roku podsumowali miniony tydzień wydarzeń w swoim tradycyjnym zestawieniu. Co ciekawego działo się w poprzednim tygodniu? Sprawdzamy! Całość najnowszego odcinka obejrzycie także pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych informacji. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość przygotowują dziennikarze chocianowskiej telewizji. Tym razem możemy obejrzeć podsumowanie minionego, 21. tygodnia 2023 roku. Szczegóły informacji znajdziecie klikając w poszczególne linki: "W RCK-u można podziwiać prace mieszkańca Chocianowa", "Spotkanie autorskie z poetką z naszej gminy", "Powodzenia ósmoklasistom!", "Kolejny weekend zmagań w niższych ligach", "Czy burze z gradem nawiedzą Chocianów?", "Strażacy z Trzebnic zbierają elektrośmieci", "Karatecy z Chocianowa na ustach całej Polski", "Konkurowali z najlepszymi w województwie", "Long&Junior kolejną gwiazdą Dni Jagody", "Podsumowali spotkania autorskie", "Seniorzy nie zwalniają tempa", "Zrewitalizują strefę przy świetlicy w Chocianowcu", "Gmina Chocianów w ogólnopolskiej telewizji", "Wszystkim Mamom wszystkiego najlepszego!", "Kanalizacja blisko półmetka" oraz "Termomodernizacja na finiszu".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.