W każdą sobotę i niedzielę pojawiają się nowe nagrania, na których uczestnicy akcji "Zaczytany Chocianów" czytają bajki dla dzieci na dobranoc. Także dzisiaj fani tej serii nie zawiedli się, bowiem w ich domach zagościł "Słoń Trąbalski". Zapraszamy do oglądania wideo.

Oprócz dzisiejszego nagrania (do obejrzenia poniżej) możecie znaleźć także: 
wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajkę o złotej rybce", "Bajkę o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Psa i kość", "Biedronkę, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorową Kołderkę", "Śliwki", "Bajkę o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch braci", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kota w butach", "Rogalika, który chciał zostać księżycem", "Nowe przygody skarpetek", a także wczorajszego "Lwa i zwierzęta z dżungli".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]