- Głosujemy Kochani do 1 grudnia - poprosił Burmistrz Tomasz Kulczyński. Dzisiaj ostatni dzień na Wasze głosy. Chodzi o Jarmark Bożonarodzeniowy, który cieszy się niezmienną popularnością.

Czy w 2022 roku w Chocianowie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy? Wszystko wskazuje, że tak, bowiem wśród odpowiedzi pod postem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego nie sposób znaleźć głosów przeciwnych. Na blisko 300 głosów wszystkie są "za".

Czy chcą Państwo, żebym zorganizował dla Państwa także i w tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy, a w nim między innymi darmowe choinki, darmowy chleb Starochocianowski oraz wiele innych atrakcji? - zapytał Burmistrz Tomasz Kulczyński w swoim wpisie w mediach społecznościowych.
Żadna z odpowiedzi negatywnych nie pojawiła się spośród wszystkich reakcji, które zostawili Internauci. To oznacza, że najprawdopodobniej Jarmark Bożonarodzeniowy się odbędzie. Czas na głosy mieszkańców kończy się dzisiaj.

Jarmark w poprzednich latach

Przypomnijmy, że bożonarodzeniowy Jarmark cieszy się ogromną popularnością od lat! Szczegóły znajdziecie na naszych stronach: "Dzisiaj blisko pół tysiąca prezentów dla dzieci", "Radość dziecka najlepszą nagrodą", "Najmłodsi zdominowali Rynek" oraz "Czy bożonarodzeniowy jarmark wróci do Chocianowa?". Także dzisiaj mieszkańcy Chocianowa mają szansę na podjęcie decyzji.