W związku z występami Reprezentacji Polski na tegorocznym mundialu mamy dla Was czwartą odsłonę naszego konkursu! Aby wziąć w nim udział należy wytypować wynik meczu Francja - Polska w komentarzu pod postem w naszych mediach społecznościowych. Oprócz tego należy polubić i udostępnić nasz konkursowy wpis.

Mundial trwa w najlepsze, a przed Polakami pierwszy od 36 lat mecz w fazie play-off. Jego wynik zdecyduje kto awansuje do ćwierćfinału. W pierwszym meczu z Meksykiem remisując 0:0 zdobyliśmy jeden punkt, zaś z Arabią Saudyjską wygrywając 2:0, 3 punkty, co po dwóch kolejkach dało nam prowadzenie w Grupie C. Późniejsza porażka z Argentyną 0:2 pozwoliła nam jednak wyjść z grupy, dlatego teraz drużyna Czesława Michniewicza może w 1/8 finałów zmierzyć się z Francją. Z tej okazji mamy dla Was czwartą odsłonę naszego popularnego konkursu.

- Do niedzieli, 4 grudnia do godziny 16:00 w komentarzu wytypuj wynik meczu Francja - Polska, a także polub i udostępnij ten post. Spośród biorących udział, którzy spełnią wszystkie trzy warunki, rozlosujemy upominki Polskiego Związku Piłki Nożnej - zachęcamy do udziału w konkursie w mediach społecznościowych.
O wynikach konkursu poinformujemy najpóźniej w poniedziałek, 5 grudnia.