Ta informacja będzie miała ogromne znacznie dla mieszkańców ulic: Kasztanowej, Akacjowej, Brzozowej i Topolowej w Chocianowie. Jutro w nocy ekipa Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego w Chocianowie przebada hydranty przy ul. Kasztanowej. W jakich godzinach może to być uciążliwe dla mieszkańców wspomnianych ulic?

Tradycyjnie prace prowadzone na sieci wodociągowej spowodować mogą utrudnienia w korzystaniu z bieżącej wody z naszych kranów. Pracownicy chocianowskich wodociągów zaplanowali te działania na porę nocną, aby jak najmniej przeszkadzać w codziennych sprawunkach.

Informujemy, że w dniu 26.06.2024 r. (środa) od godziny 23:00 rozpocznie się badanie hydrantów przy ul. Kasztanowej. Prace mają na celu kontrolę zabezpieczenia p.poż. W związku z powyższym mogą wystąpić spadki ciśnienia, w godzinach od 23:00 do 03.00, w sieci wodociągowej m. in. dla ulic: Kasztanowej, Akacjowej, Brzozowej, Topolowej - przekazali pracownicy spółki w mediach społecznościowych. - Za utrudnienie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Jednoczenie prosimy o nie wykonywanie prania, zwłaszcza białego, w godzinach porannych dnia 27.06.2024 r. - apelują do mieszkańców.
Jak ustaliliśmy, pracownicy ZUKiTP-u po wykonaniu badań hydrantów przystąpią do płukania sieci wodociągowej we wspomnianym rejonie.