W czwartek, 5 marca odbędą się w Chocianowie pierwsze zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki ręcznej dla dzieci (dziewczynki i chłopcy) w wieku od 5 do 8 lat organizowane przez Akademię Sportfuture.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej, a poprowadzi je założycielka akademii Kaja Załęczna.

- Cieszę się, że zgłosiła się minimalna ilość dzieci, aby móc zacząć te zajęcia. Liczę, że tak jak w innych miastach, dzieci będą przekazywać dalej, jak super można się bawić na naszych treningach i dołączą do nas kolejne dzieci – mówi Kaja Załęczna, była reprezentantka Polski w piłce ręcznej kobiet.

Zajęcia odbywać się będą regularnie w poniedziałki i czwartki. Czas trwania treningu to jedna godzina zegarowa. Jutrzejsze, pierwsze zajęcia są darmowe, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci, które chciałyby sprawdzić czy ich pociechy będą zainteresowane uczestnictwem.

- Wystarczy przyprowadzić dziecko i zobaczyć, czy będzie zainteresowane takimi zajęciami – dodaje Załęczna.

Zajęcia to nie tylko same treningi sportowe dwa razy w tygodniu, ale również imprezy dodatkowe tj. trening z mistrzem, eskorty podczas meczów Zagłębia Lubin, turniej świąteczny Sportfuture Cup czy podsumowujące zajęcia rodzinny piknik oraz wyjazd na obóz sportowy. Zapisy oraz informacje prowadzone są drogą elektroniczną na adres mailowy: biuro@sportfuture.pl lub telefonicznie pod numerem 502 131 404. Akademia zaprasza również do zapoznania się z ofertą na swojej stronie internetowej.
[KN]