Dzisiaj, 11 lipca o godzinie 19:00 w Galerii Cuprum Arena zaprezentują się piłkarze pierwszego zespołu Zagłębia Lubin, którzy już w najbliższy piątek zmierzą się w dolnośląskich derbach ze Śląskiem Wrocław, czyli pierwszym w sezonie 2022/23 meczu PKO Ekstraklasy. Bilety na to spotkanie można wygrać w naszym konkursie.

Przypomnijmy, że w ubiegły piątek w naszych mediach społecznościowych ogłosiliśmy konkurs, w którym nasi Czytelnicy mogą wygrać vouchery na inauguracyjny mecz Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław. Aby wziąć w nim udział wystarczy w komentarzu pod postem w mediach społecznościowych (kliknij tutaj) do środy 13 lipca, do godziny 18:00 napisać kogo zabierze się do wspólnego kibicowania! Dziś natomiast pierwsza drużyna Zagłębia Lubin zaprezentuje się w całej okazałości.

Coroczna przedsezonowa tradycja, którą jest prezentacja I zespołu KGHM Zagłębia Lubin, tym razem odbędzie w poniedziałek 11 lipca o godzinie 19:00 w galerii Cuprum Arena. Tym samym z przytupem rozpoczniemy tydzień derbowy. Na miejscu będzie czekało na Was wiele atrakcji - informują pracownicy klubu. - 11 lipca, godzina 19:00, atrium Cuprum Arena - bądź z nami! Całe Zagłębie Zawsze Razem! - dodają.
Oprócz tradycyjnego przedstawienia wszystkich zawodników wraz ze sztabem szkoleniowym, zgromadzeni kibice będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć koszulki meczowe, w których piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wybiegną na murawę w nadchodzącym sezonie. Ponadto nie zabraknie wielu ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a na miejscu będzie przygotowana również strefa animacji dla najmłodszych. Nieodłącznym elementem prezentacji jest oczywiście możliwość lepszego poznania zawodników, dlatego też sympatycy Miedziowych będą mogli porozmawiać z piłkarzami, zebrać autografy czy zrobić pamiątkowe zdjęcia.