Z mieszkańcami w sali 4a Urzędu Miasta i Gminy Chocianów spotka się dzisiaj, 23 maja pierwszy z radnych w ramach ustalonego harmonogramu spotkań. Ważne informacje od mieszkańców w godzinach od 16:00 do 17:00 zbierać będzie Przewodniczący Ryszard Bartosz.

W tym tygodniu poznaliśmy harmonogram dyżurów radnych Rady Miejskiej w Chocianowie, który obowiązywać będzie do końca sierpnia. Pisaliśmy o tym w artykule "Mieszkańcy zgłoszą im ważne sprawy".

- Głównie w czwartki oraz środy, zawsze w godzinach od 16:00 do 17:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów urzędować będzie radny, który przyjmie wszystkie zgłoszenia mieszkańców na temat funkcjonowania gminy. Po tych konsultacjach każdy radny będzie mógł zająć się sprawami mieszkańców - informowaliśmy na łamach naszego portalu.
Z kolei za niespełna tydzień, w środę, 29 maja z mieszkańcami spotka się Ewa Gołębiewska. W czerwcu mieszkańców przyjmą Jerzy Bałecki (czwartek, 6 czerwca), Rafał Fienger (czwartek, 13 czerwca), Marcin Hoć (środa, 19 czerwca) oraz Anna Horoszczak (czwartek, 27 czerwca). W lipcu spotkania organizowane będą wyłącznie w czwartki. Z mieszkańcami spotkają się: Krzysztof Kowalczyk (4 lipca), Andrzej Kuśmierczyk (11 lipca), Piotr Machoń (18 lipca) i Henryk Osoliński (25 lipca). Ostatnim miesiącem w opublikowanym harmonogramie jest sierpień. W ostatnim miesiącu wakacji będzie aż 5 spotkań, podczas którychdo dyspozycji mieszkańców będą radni: 1 sierpnia (czwartek) Marcin Ślipko, 8 sierpnia (czwartek) Czesław Smyk, 14 sierpnia (środa) Paweł Sarżyński, 22 sierpnia (czwartek) Monika Podziewska i 29 sierpnia (czwartek) Artur Wandycz. Spotkania odbywać się będą w sali 4a Urzędu Miasta i Gminy w Chocianowie przy ulicy Ratuszowej 10. Poniżej publikujemy dokładny ich harmonogram.