Najwięcej emocji pochłonie wyjątkowe pożegnanie, jakie sam szef, trener i zawodnik Armii Polkowice, Bartek Muszyński szykuje dla swoich wiernych kibiców. Walką wieczoru o tytuł Mistrza Polski Polskiego Związku Kickboxingu będzie właśnie starcie, w którym Muszyński zmierzy się z Rafałem Kamińskim. Kiedy odbędzie się to wydarzenie?

Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów sztuk walki. W Sercu Zagłębia Miedziowego odbędzie się piąta gala Muszyński Fight Group. Zaplanowano wiele elektryzujących pojedynków. Oprócz walki wieczoru, będzie też starcie w formule Muay Thai, gdzie o pas zawodowego Mistrza Polski WBC Muay Thai rękawice skrzyżują Michał Dziuda oraz Szymon Dałek.

– Bezwzględnie będzie to największe wydarzenie sportowe w Polkowicach. Ostatni raz wychodzę tu do ringu. Nie mówię, że to jest moja ostatnia walka w życiu, ale na pewno w naszym mieście. Będę walczył o tytuł mistrza Polski w kickboxingu. Chciałbym w ten sposób zamknąć swoją karierę. A że jest to w Polkowicach, to liczę na duży doping własnych kibiców. To jest wydarzenie, którego nie można ominąć – dla Miedziowych Faktów mówił Bartek Muszyński, założyciel, szef, trener i zawodnik Armii Polkowice. – Przygotowania do walki kosztują bardzo dużo zdrowia, a przygotowania do walki przed własną publicznością niewyobrażalnie więcej. Poświęciłem dwa miesiące życia, żeby wyjść w jak najlepszej formie. Będę przygotowany z każdej strony, i fizycznie i psychicznie. Przeciwnik jest aktualnym mistrzem polski w sporcie amatorskim. Walczy teraz o tytuł zawodowy. Ja mam na koncie już wiele walk zawodowych. Będzie to na pewno dobra walka. Ja dam z siebie wszystko – zapewniał Muszyński.
Gala odbędzie się 18 marca, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach. Bilety można kupić w klubach Armii, przy ul. Arnikowej 4 w Polkowicach i przy ul. Sportowej 9 w Lubinie.