Już za tydzień, 15 lipca piłkarze PKO Ekstraklasy wracają do zmagań w sezonie 2022/23, a my wracamy do naszego konkursu, w którym nasi Czytelnicy mogą wygrać vouchery na inauguracyjny mecz Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław. Aby wziąć w nim udział wystarczy w komentarzu pod postem w mediach społecznościowych do środy 13 lipca, do godziny 18:00 napisać kogo zabierze się do wspólnego kibicowania!

Nasze konkursy w poprzednim sezonie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Pisaliśmy o nich w artykułach: "Wygraj bilety na piątkowy mecz Zagłębia", "Stal zagra na stadionie Zagłębia. Mamy bilety!", "Oni będą kibicować Zagłębiu!", "KONKURS! Wygraj z nami wejściówki na mecz Zagłębia", "Wygraj bilety na mecz Zagłębia. KONKURS", "Znamy wyniki konkursu. Oni wygrali bilety na mecz Zagłębia" oraz "Wygraj bilety i kibicuj Zagłębiu".

Dobra współpraca gminy z klubem zainicjowana została za sprawą spotkania Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z Prezesem Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michałem Kielanem (czytaj na stronie: "Zagłębie w Chocianowie"). Dzięki temu mamy do rozdania 4 podwójne vouchery na bilet, który uprawnia do obejrzenia spotkania w sektorach B, E, F lub G lubińskiego stadionu. Zapraszamy do udziału w konkursie.