- Zrewitalizowane zostanie wnętrze między blokami - poinformował Burmistrz Tomasz Kulczyński. Jak wynika z opublikowanych informacji najpierw swojej rewitalizacji doczeka się podwórko między blokami położonymi na osiedlu Zwycięstwa, a potem przyjdzie także czas na plac zabaw na Zaciszu.

Od 2018 roku w Gminie Chocianów widać faktyczną zmianę, jeśli chodzi o rewitalizację terenów między blokami mieszkalnymi. Przypomnijmy, że nowe place zabaw i strefy aktywnego wypoczynku powstały już m.in. przy ul. Odrodzenia, na ul. Pileckiego, przy targowisku, na ul. Sportowej, czy przy ul. Trzebnickiej. Teraz czas na kolejne takie miejsca.

- Mam dla Was kolejną dobrą wiadomość. Już w czerwcu zrealizuję dla Was kolejną obietnicę - przekazał w mediach społecznościowych Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Zgodnie z Waszymi wnioskami- kolejna siłownia zewnętrzna oraz: stół do ping- ponga, stół do gry w szachy, a także stół do gry w… piłkarzyki - dodał włodarz Chocianowa.
Jak wynika z wpisu, po inwestycji przeprowadzonej w okręgu radnego Jerzego Bałeckiego na osiedlu Zywcięstwa, powstanie także kolejny plac zabaw, tym razem na osiedlu Zacisze, a dokładniej na ulicy Krótkiej, zgodnie z obietnicami w okręgu radnego Marcina Ślipko. Cały wpis dostępny jest na profilu Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego.