- Tym razem było trudniej, ale wszyscy wyszli bardzo zadowoleni - poinformował radny Paweł Baran, prezes Stowarzyszenia Szklary Dolne "Nasza Przyszłość". Chodzi o warsztaty ceramiczne, które odbyły się w ubiegły poniedziałek.

O tych warsztatach pisaliśmy na naszym portalu już parokrotnie, szczegóły znajdziecie w artykułach: "Radny Paweł Baran zaprasza na warsztaty ceramiczne" oraz "Ceramicznie w Szklarach Dolnych". Teraz przyszedł czas na podsumowanie drugiego spotkania oraz zaproszenie na kolejne zajęcia.

- 29 listopada odbyły się już kolejne Warsztaty Ceramiczne - Tworzyliśmy Anioły. Tym razem było trudniej, ale wszyscy wyszli bardzo zadowoleni - podsumował poniedziałkowe spotkanie radny Paweł Baran. - Następne warsztaty 6 grudnia godz. 16:30, będzie Mikołajkowo - zaprosił Paweł Baran, prezes Stowarzyszenia Szklary Dolne "Nasza Przyszłość".
Warsztaty odbywają się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych. Na każdych zajęciach uczestnikom organizatorzy zapewniają, oprócz dobrej zabawy i nowych umiejętności, także poczęstunek: kawę, herbatę, wodę oraz ciastka.