Tydzień wcześniej pogoda uniemożliwiła rozpoczęcie rozgrywek w lidze okręgowej, więc ta rozpoczęła się od kolejki nr 17. Stal Chocianów zmagania rozpoczęła od wyjazdowej potyczki ze Zrywem Kłębanowice - drużyną zajmującą przedostatnią, 15. pozycję w ligowej tabeli. Stalowcy wrócili z Kłębanowic z kompletem punktów.

Mecz dobrze rozpoczął się dla podopiecznych Huberta Urbańskiego, którzy już w 10. minucie wyszli na prowadzenie, a bramkę zdobył debiutujący w barwach Stali, młodzieżowiec i ex-zawodnik Górnika Polkowice - Fabian Frankowski. Kolejne minuty upływały pod znakiem lekkiej dominacji drużyny z Chocianowa, a wynik meczu ustalił w 90. minucie Jakub Zdulski. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Chocianowa dopisuje do swojego dorobku 3 punkty i gromadząc ich do tej pory w sumie 36, wciąż plasuje się na drugim miejscu w tabeli.

W następnej kolejce na Stalowców czekać będzie nie lada wyzwanie, gdyż do Chocianowa zawita lider tabeli - Iskra Księginice. Czeka nas zatem kawał dobrej, ligowej piłki, na którą już teraz wszystkich Państwa zapraszamy!