Lokalna telewizja chocianow.tv relacjonuje najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z naszej gminy. Tym razem swoim "Okiem Kamery" ujęła wczorajsze występy w Regionalnym Centrum Kultury.

We wtorek, 24 stycznia w Regionalnym Centrum Kultury odbył się Koncert Zimowy Ogniska Muzycznego. Na jego występ zapraszaliśmy w naszych artykułach "Już jutro Koncert Zimowy Ogniska Muzycznego" oraz "Koncertowo w Ognisku Muzycznym". Dzisiaj relację fotograficzną podzielili się pracownicy RCK (zdjęcia pod artykułem i materiałem wideo).

W dniu 24 stycznia br. odbył się Koncert Zimowy w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego. Koncert rozpoczął występ najmłodszych dzieci z zajęć umuzykalniających, które wykonały dwa układy rytmiczne. Następnie przyszła kolej na popisy indywidualne. Uczniom towarzyszył akompaniament instruktorów – Pani Małgorzaty Beta i Marceliny Bienkiewicz. Usłyszeliśmy utwory wokalne i instrumentalne – na pianinie, saksofonie i flecie poprzecznym. Na zakończenie koncertu wykonane zostały utwory zespołowe – duetu saksofonowego, zespołów wokalnych i najliczniejszego zespołu instrumentów dętych - przekazali pracownicy RCK. - Dziękujemy instruktorom i uczniom za udział oraz rodzicom i sympatykom Ogniska za gorące oklaski. Do zobaczenia 29 stycznia podczas 31 Finału WOŚP! - dodali w swoim wpisie w mediach społecznościowych.
Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.