Emocje gwarantowane, bowiem już w najbliższą sobotę, 7 maja piłkarki ręczne Zagłębia Lubin zmierzą się ze szczypiornistkami MKS FunFloor Perła Lublin. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45 na hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zdobyliśmy dla Was cztery podwójne wejściówki na ten mecz!

Przed nami absolutny hit PGNiG Superligi piłkarek ręcznych! W hali RCS w Lubinie zobaczymy starcie dwóch drużyn walczących o mistrzowski tytuł. Naprzeciw siebie staną ekipy z Lubina i Lublina. Od początku sezonu obie drużyny idą jak burza i wymieniają się prowadzeniem w ligowej tabeli. Na finiszu rozgrywek ich bezpośredni mecz będzie miał olbrzymi wpływ na końcowy układ PGNiG Superligi Kobiet.

Mamy dla Was cztery podwójne wejściówki na sobotni mecz piłki ręcznej pomiędzy Zagłębiem Lubin a MKS Lublin, który od godziny 14:45 rozpocznie się w lubińskim RCS. Aby wygrać wystarczy polubić ten post, a następnie w komentarzu pod postem konkursowym oznaczyć osobę, którą zabierze się na to spotkanie! Na udostępnienia i komentarze czekamy do piątku, 6 maja do godziny 20:00! - zapraszamy do udziału w konkursie na naszej stronie w mediach społecznościowych. Konkurs znajdziesz klikając w link: https://www.facebook.com/ChocianowPL/posts/406661178131584.
Starcia zespołów z Lubina i Lublina od lat wybudzają dodatkowe emocje i tym razem będzie tak samo. Emocje w hali RCS z pewnością sięgną zenitu.