Reklama
userad3
Reklama

Kultura i rozrywka

Święto Plonów w Szklarach Dolnych

2019-08-24 18:35

Gospodarzem tegorocznego Święta Plonów w Gminie Chocianów były Szklary Dolne. Po Mszy Świętej na terenach rekreacyjno-sportowych rozpoczęły się obrzędy dożynkowe, w których wziął udział Burmistrz Tomasz Kulczyński.

Więcej

Odwiedzli Osadę Danieli w Michałowie

2019-08-23 20:55

W piątek odbył się ostatni wyjazd w ramach drugiego turnusu inicjatywy "Wakacje - kreatywnie i aktywnie", którego organizatorem było Regionalne Centrum Kultury. Tym razem najmłodsi udali się do "Osady Danieli" w Michałowie.

Więcej

Przed nami Gminne Dożynki

2019-08-23 12:58

W sobotę w Szklarach Dolnych odbędą się Dożynki Gminy Chocianów. Atrakcji z całą pewnością nie zabraknie. Początek wydarzenia o godzinie 13 na terenach rekreacyjno-sportowych.

Więcej

Bookcrosing dotarł do Chocianowa

2019-08-23 10:18

Kolejna, tym razem ogólnoświatowa akcja, dotarła do Chocianowa. Bookcrossing, czyli dzielenie się książkami z innymi jest bardzo ciekawym pomysłem. Zgodnie z zamysłem osoba zostawia swoją książkę w miejscach publicznych, może ją również zamienić na inną czy też po przeczytaniu przekazać kolejnym osobom.

Więcej

Kolejny dobry duszek w Gminie Chocianów

2019-08-23 09:22

Zgodnie z zapowiedziami, w naszej gminie pojawił się kolejny dobry duszek. W czerwcu w trakcie Dni Jagody ukazała się pierwsza figurka, która na stałe została zamontowana na Rynku. Postać duszka przypadła do gustu mieszkańcom i nawe nadano jej nazwę „Jagódka”. Teraz gotowy jest już kolejny, który pojawi się podczas tegorocznej Traktor-jady.

Więcej
Reklama

Park Miejski znów tętni życiem

2019-08-23 09:03

Muzyka klasyczna zawładnęła Chocianowem w sierpniowe weekendy. Każdego wieczoru pojawia dziesiątki mieszkańców pojawiają się w Parku Miejskim, gdzie w specjalnej strefie relaksu mogą odpocząć po ciężkim tygodniu pracy.

Więcej

Najnowsze komentarze