- Pytacie mnie Kochani, czy na Dniach Jagody, będzie Disco Polo? Hmmm… TAK! - oznajmił Burmistrz Tomasz Kulczyński, który systematycznie ujawnia kolejne gwiazdy zbliżającego się wielkimi krokami Święta Miasta i Gminy Chocianów. Swój udział w imprezie możecie potwierdzić także w mediach społecznościowych, w wydarzeniu: "DNI JAGODY 2023 - ŚWIĘTO MIASTA I GMINY CHOCIANÓW".

Przypomnijmy, że na Dniach Jagody w Chocianowie wystąpi Piotr Cugowski, znany polski muzyk rockowy, wokalista i współzałożyciel zespołu Bracia, prywatnie syn Krzysztofa Cugowskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku, także w 2023 na scenie zagości Kabareton. Tym razem uczestników Dni Jagody rozbawią Jarosław Sobański z Kabaretu Zachodniego, Andrzej Kozłowski z Kabaretu pod Wyrwigroszem oraz Bartosz Gajda z Łowcy.B. Szczegóły znajdziecie w artykule "Znamy pierwsze gwiazdy Dni Jagody 2023".

Na chocianowskiej scenie zagości także Disco-Polo!

Pod koniec ubiegłego tygodnia śledzący Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego w mediach społecznościowych mogli poznać kolejną gwiazdę Dni Jagody 2023. Na chocianowskiej scenie zagości polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance. Tworzą go pochodzący z Górnego Śląska Jarosław Grzesista "Long" i Michał Jeleń "Junior".

Pytacie mnie Kochani czy na Dniach Jagody będzie Disco Polo? Hmmm… TAK! Specjalnie dla Was- Long&Junior - ujawnił Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Już wkrótce, poinformuje o kolejnych artystach. Serdecznie zapraszam 1-2 lipca. Będzie się działo - zapowiedział włodarz naszej gminy.
Już niebawem Burmistrz Tomasz Kulczyński poinformuje o kolejnych gwiazdach, jakie zaświecą na chocianowskiej scenie (kliknij link).