Najsmaczniejsza kawa w Zagłębiu Miedziowym, na którą przyjedziesz pociągiem Kolei Dolnośląskich? Już jutro (w sobotę, 25 maja o godz. 11:30) wielkie otwarcie Peron Caffe - kawiarenki Regionalnego Centrum Kultury, w której napijemy się pysznej kawy (i nie tylko). Niedawno poznaliśmy menu, z którego wynika, że przy zaproponowanych cenach nie opłaca się robić herbaty w domu.

O tym, że zbliża się wielkie otwarcie kawiarni Peron Caffe, która swoją lokalizację ma przy chocianowskim peronie kolejowym pisaliśmy na naszym portalu w artykule: "Kawa dla podróżnych i nie tylko". Wczoraj Regionalne Centrum Kultury opublikowało Menu wraz z cennikiem, z którego wynika, że na kawę i herbatę chętnie przyjadą mieszkańcy innych kolejowo skomunikowanych z Chocianowem miejscowości.

Już w najbliższą sobotę 25 maja o godzinie 11:30 zgodnie z zapowiedzią Pana Burmistrza Tomasz Kulczyński zapraszamy na otwarcie naszej kawiarni Peron Caffè - przekazali pracownicy RCK-u. - Poniżej prezentujemy nasze menu wraz z cenami, które z okazji otwarcia i zachęcenia Państwa do korzystania z naszych usług jest bardzo przystępne. Zapraszamy - dodali pracownicy Regionalnego Centrum Kultury.
Sprawdziliśmy! Za herbatę zapłacimy tylko 5 złotych (w ofercie dostępna także herbata owocowa, w tej samej cenie), a za kawę od 8 do 12 złotych (wyjątek stanowi kawa mrożona, za którą zapłacimy tylko 18 złotych). Wszystkie aktualne ceny sprawdzicie w menu poniżej. Kawiarnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 18:00 oraz w soboty i niedziele od 12:00 do 18:00. Wielkie otwarcie już jutro, w sobotę, 25 maja o godzinie 11:30. Zapraszamy!