Bogdan Jaszowski wraz ze stowarzyszeniem Aktywna Wieś Trzebnice przy współpracy z radnym Piotrem Wandyczem i Regionalnym Centrum Kultury zorganizowali Festiwal "Na religijną nutę" pod patronatem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Impreza, która odbyła się w ubiegłą sobotę połączyła ze sobą dwie pasujące do siebie idealnie okazje: Dzień Matki i Dzień Dziecka. Relację z uroczystości przygotowali reporterzy chocianow.tv.

Impreza odbyła się na placu rekreacyjno-sportowym w Trzebnicach w gminie Chocianów w sobotę, 27 czerwca, a informowaliśmy o niej w naszym artykule "Zapraszają na koncert na religijną nutę". Przed zgromadzoną publicznością wystąpili m.in. Chór GOSPEL-DREAM pod kierownictwem Piotra Łopacińskiego, Julia Sitko, uczniowie Szkoły Podstawowej im. W. St. Reymonta w Trzebnicach oraz zespół Siewcy Lednicy.

Poniżej publikujemy materiał filmowy przygotowany przez lokalną telewizję chocianow.tv, a pod nim nasze zdjęcia z tego wydarzenia. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.