Dzisiaj 1 czerwca, a to oznacza, że świętujemy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Burmistrz Tomasz Kulczyński wraz z Regionalnym Centrum Kultury zaprosili najmłodszych na chocianowski Rynek. Na jakie atrakcje mogą liczyć dzisiaj do godziny 18:00? Na to pytanie odpowiedzieli dziennikarze chocianow.tv (nagranie poniżej).

Gry i zabawy, loteria, malowanie twarzy, skręcanie balonów, popcorn, wata cukrowa, tatuaże, gokarty dla najmłodszych, radiowóz policyjny, bańki mydlane, zajęcia plastyczne, urządzenia dmuchane oraz żywe maskotki - to wszystko możecie znaleźć dzisiaj na Rynku w Chocianowie. Nie zabrakło także życzeń od Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, które przeczytacie także na stronie: https://www.facebook.com/PrawdziwyBurmistrzChocianowa/.

W dniu dziecka zapraszam Wszystkie Dzieciaki wraz z całymi rodzinami na Plac Wolności w Chocianowie dzisiaj do godziny 18:00 zabawa na całego - przekazał włodarz Chocianowa w mediach społecznościowych - Życzę wam dużo dużo zdrówka, prezentów, radości pomyślności i mnóstwo słodyczy - dodał Burmistrz Kulczyński.
Zabawa potrwa dzisiaj do godziny 18:00. Czy warto wziąć w niej udział? Sprawdźcie sami. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.