W związku z dużymi obostrzeniami, jakie od dzisiaj funkcjonują w gminie Chocianów (Powiat Polkowicki od dzisiaj znajduje się w czerwonej strefie) żaden z kibiców nie będzie mógł na stadionie podziwiać piłkarskiego widowiska zawodników Stali Chocianów, którzy zmierzą się z piłkarzami Włókniarza Leśna. Dlatego lokalna telewizja Chocianow.tv będzie od godziny 15:00 transmitować to spotkanie na żywo!

Stal Chocianów bardzo dobrze rozpoczęła ten sezon. Podopieczni Mirosława Wolana rozegrali dotychczas 11 spotkań, z czego w sześciu odnieśli zdecydowane zwycięstwa zdobywając łącznie 18 punktów. Co prawda zajmują dopiero ósme miejsce w tabeli, ale poziom gry w tej klasie rozgrywkowej jest bardzo wyrównany, bowiem tylko jednego zwycięstwa brakuje chocianowskim piłkarzom do trzeciego w tabeli Leśnika Osiecznica.

O ile Stal jest stawiana dzisiaj w roli faworyta, o tyle ciężko będzie po dzisiejszym spotkaniu awansować do pierwszej trójki grupy zachodniej IV ligi Koleje Dolnośląskie 2020/2021. Nie tracimy jednak wiary w naszych piłkarzy, dlatego będziemy im kibicować. Będzie to możliwe dzięki transmisji na żywo lokalnej telewizji internetowej Chocianow.tv, do obejrzenia której zapraszamy poniżej.
[KN]