Już jutro ostatni wyjazdowy mecz piłkarzy Stali Chocianów w tym sezonie. Z tej okazji dziennikarze chocianow.tv postanowili sprawić niespodziankę kibicom, którzy nie będą w stanie dojechać do Rudnej. Całe spotkanie będzie można obejrzeć na żywo także u nas na portalu (wideo pod tym artykułem).

W niedzielę, 29 maja o godzinie 14:30 piłkarze Stali Chocianów zmierzą się z zawodnikami GKS Sparta Rudna. Będzie to ich ostatni wyjazdowy pojedynek o punkty w tym sezonie (za tydzień ostatnia kolejka, podczas której chocianowscy piłkarze 4 czerwca o godzinie 17:00 zmierzą się u siebie z Mewą Kunice). Z tej okazji dziennikarze chocianow.tv postanowili sprawić gratkę dla kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie w Rudnej.

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.