Koło Gospodyń Wiejskich w Parchowie "Parchowianki" bierze udział w konkursie Smakujemy Lokalnie organizowanym przez sieć sklepów Carrefour. Ich specjałem: paraniochy, czyli pieczone w piekarniku pierożki z pysznym farszem. Czas na wsparcie lokalnej potrawy i ich twórczyń tylko do 30 listopada!

Najpierw szalone zakupy w jednym z marketów sieci Carrefour, następnie skrupulatne wyrabianie ciasta, uzupełnianie go farszem i wypiekanie. To wszystko zobaczycie w obszernej galerii zdjęć opublikowanej na stronie KGW z Parchowa. Teraz czekamy na decyzję jury.

Nasze koło bierze udział w konkursie Smakujemy Lokalnie organizowanym przez sieć sklepów Carrefour . Z tej okazji przygotowałyśmy paraniochy, czyli nic innego jak pieczone w piekarniku pierożki z pysznym farszem. Zaangażowania i śmiechu było co nie miara - przekazały gospodynie z Parchowa. - Trzymajcie mocno kciuki, aby nam się powiodło w konkursie - dodały.
Czas na wsparcie w postaci komentarzy, lajków i udostępnień mamy jeszcze do 30 listopada na stronie "Smakujemy Lokalnie" w mediach społecznościowych (kliknij link).