Kolejna inicjatywa Parchowianek, czyli Pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które w ostatnim czasie bardzo zaangażowały się w organizowanie wspólnego czasu dla mieszkańców Parchowa (i nie tylko). Tym razem zapraszają na wspólny 3-dniowy wypad do Czech.

O tym, że Parchowianki "zrobiły pewny krok w nowy rok" pisaliśmy na naszym portalu (kliknij link). To jednak nie powód, aby spocząć na laurach, dlatego postanowiły zorganizować wspólny wyjazd do Czech. Do zwiedzenia Adrspah, Praga oraz Kutna Hora, a w programie zwiedzanie Skalnego Miasta, najważniejszych zabytków Pragi, rejs statkiem po Wełtawie, a także kopalnia srebra i Kaplica Czaszek. Tylko jeden warunek, aby wszystko się udało!

- Wycieczka odbędzie się jeśli uzbiera się pełny autokar - czytamy na plakacie. - Zapisy pod numerem telefonu 691-328-308 lub u członkiń KGW - dodały organizatorki.
Cena w wysokości 670 złotych za osobę obejmuje dwa noclegi w trzyosobowym pokoju praskiego czterogwiazdkowego hotelu TOP (z możliwością dopłaty 50zł/os. za pokój dwuosobowy lub 290zł/os. za pokój jednoosobowy), a także przejazd autokarem, wyżywienie (2x śniadania oraz 2x obiadokolacje), przewodnika i pilota, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dodatkowo uczestnicy wycieczki powinni naszykować około 180 złotych (920 czeskich koron) na bilety wstępów. Organizatorem wyjazdu jest Biuro Podróży Relaks z siedzibą przy ul. Moniuszki 14b w Polkowicach. Jak ustaliliśmy, są jeszcze wolne miejsca i wszyscy, którzy już się zapisali bardzo proszą pozostałych zainteresowanych o szybkie rezerwowanie sobie miejsc, aby wszyscy mogli się świetnie bawić na wspólnym wyjeździe. Szczegóły na plakacie poniżej.