Bajką o wystawie mogą dzisiejszego wieczoru zainteresować swoje pociechy użytkownicy serwisu społecznościowego YouTube. Właśnie w sieci ukazał się 4 odcinek serii "Zaczytany Chocianów", której pomysłodawcą jest Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński.

"Kolejne nagrania z tej serii pojawiają się w serwisie społecznościowym YouTube na kanale Gmina Chocianów"
"Zaczytany Chocianów" to seria bajek czytanych dla dzieci przez osoby związane z naszą gminą. Powstała przy współpracy tutejszej Biblioteki Publicznej i Referatu Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów.

"Dzisiaj pojawiło się nowe nagranie, na którym radny Paweł Bujak czyta bajkę o wystawie"
Dotychczas dyrektor Biblioteki Publicznej Sylwia Kondysz przeczytała wiersz Akademii Czytania Bajek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Parchowie Kamil Lis przeczytał bajkę "Skradziony domek żółwia", radny Jerzy Bałecki przeczytał "Bajkę o złotej rybce". Dzisiaj pojawiło się nowe nagranie, na którym radny Paweł Bujak czyta bajkę o wystawie.

"Pomysłodawcą jest Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński"
Kolejne nagrania z tej serii pojawiają się w serwisie społecznościowym YouTube na kanale Gmina Chocianów. Aby nie przegapić kolejnych nagrań wystarczy kliknąć czerwony przycisk SUBSKRYBUJ. Wówczas po zalogowaniu na naszych urządzeniach mobilnych otrzymamy komunikaty o zbliżających się publikacjach wideo.
[KN]