- Świętujemy. Równy rok temu odbył się pierwszy trening RUGBY w Chocianowie - poinformowali w mediach społecznościowych rugbyści. Już od ponad roku rugbyści trenują w naszej gminie. To dobry czas na podsumowanie, ale także na zaproszenie kolejnych śmiałków aktywności fizycznej do wspólnego spędzania czasu.

O tym, że w Chocianowie rugby cieszy się dużym zainteresowaniem, a młodzi sportowcy trenują i biorą udział w ważnych turniejach pisaliśmy na naszym portalu wielokrotnie. Szczegóły tych doniesień znajdziecie w naszych artykułach: "Pierwsze sukcesy chocianowskich rugbystów", "Młodzi rugbiści z Chocianowa trenują na plaży i nie tylko" oraz "Rugbiści wracają od poniedziałku".

- Świętujemy. Równy rok temu odbył się pierwszy trening RUGBY w Chocianowie. Tak, tak, równy rok - poinformowali w ubiegłą sobotę rugbyści. - Ten czas był dla naszej drużyny bardzo owocny. Odbyło się ponad 100 treningów co daje nam ponad 150 godzin zabaw z jajowatą piłką. Wzięliśmy udział w 2 turniejach. Szlaki zostały przetarte. Staliśmy się drużyną rozpoznawalną na polskiej arenie rugby - dodali trenerzy.
Wspólny rok udanych treningów, wyjazdów i sukcesów sportowych to także dobra okazja, aby zaprosić kolejnych młodych mieszkańców naszej gminy na wspólne zabawy z jajowatą piłką. Treningi odbywają się obecnie w sali sportowej przy ul. Wesołej 16, gdzie do początku marca 2022 rugbyści będą się spotykać w poniedziałki w godzinach od 18:00 do 19:00 oraz w środy od 15:30 do 17:00. Zapraszamy!