"Słodki Piątek" w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Trzebnicach okazał się sporym sukcesem (galeria zdjęć pod artykułem), dlatego już w najbliższy piątek, 17 grudnia akcja zostanie powtórzona, a zebrane środki przeznaczone na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To nie jedyna atrakcja przewidziana na najbliższy piątek dla uczniów.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszego "Słodkiego Piątku" opublikowaną na stronie Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Trzebnicach w mediach społecznościowych.

- Za nami pierwszy "SŁODKI PIĄTEK", z którego relację zdjęciową przedstawiamy poniżej. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i cudowne słodkości, które mogliśmy dzisiaj ze smakiem zajadać - poinformowali w ubiegły piątek pracownicy trzebnickiej podstawówki. - Zapraszamy Uczniów na kolejny SŁODKI PIĄTEK, z którego tym razem środki zostaną przeznaczone na rzecz FUNDACJI Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie kolejnej szkolnej akcji - dodali w kolejnym wpisie.
Ze względu na nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd w walce z epidemią od przyszłego poniedziałku zajęcia we wszystkich szkołach podstawowych i średnich zostają przeniesione do Internetu, o czym pisaliśmy w naszym artykule: "...". Z tego względu nie odbędzie zaplanowany na środę wieczór wigilijny. W zamian za to wychowawcy przewidzieli dla uczniów niespodziankę.

- Informujemy, iż ze względu na wprowadzone od 20.12.2021 roku nauczanie zdalne, WIECZÓR WIGILIJNY, który miał się odbyć 22.12.2021 roku zostaje odwołany. Ale mamy dla Państwa niespodziankę i serdecznie zapraszamy na "KONCERT ŚWIĄTECZNY - online" w wykonaniu naszych Uczniów, który odbędzie się już w ten piątek (17.12.2021 r.) o godz. 9:00 - poinformowali nauczyciele. - Miejsce transmisji Fanpage Szkoły na Facebooku - dodali.