Rower, deskorolki, rolki, kaski, akcesoria, koszulki, plecaki, saszetki, nerki, ręczniki, termosy, bidony, głośniki bezprzewodowe, powerbanki, bony zakupowe, vouchery i karnety oraz bilety na mecze piłkarek ręcznych KGHM MKS Zagłębie Lubin to tylko część nagród, jaka przewidziana została dla uczestników "Dnia bez samochodu" organizowanego przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Nagrody fundują m.in. Ministerstwo Infrastruktury, LDG Wrzosowa Kraina, Tutto Bene, Kuźnia Smaku, ZGZM, "Cuda Wianki", KGHM Zanam, PSB Mrówka Polkowice, Kinga-Serwis, Tribud i Madani Sports. Aby wygrać, trzeba pojawić się na Rynku już w najbliższy piątek!

O tym wydarzeniu informowaliśmy na łamach naszego portalu już wielokrotnie, zachęcając miłośników dwóch kółek na "Wspólny przejazd i konkurs z okazji Dnia bez samochodu". Ta impreza na stałe wpisała się w chocianowski kalendarz wydarzeń i z roku na rok ściąga coraz większą rzeszę sympatyków rowerowego przejazdu. To także dobra okazja do pochwalenia się swoimi umiejętnościami fotograficznymi oraz plastycznymi.

Zarejestrować się na ten przejazd będzie można tego samego dnia (w piątek, 22 września) już od godziny 16:00 na chocianowskim Rynku - informowaliśmy wówczas.
Warto się pospieszyć, ponieważ dla pierwszych 60 osób przewidziane zostały koszulki startowe. To jednak nie koniec atrakcji jakie przygotowali urzędnicy, bowiem dzisiaj mijają terminy na złożenie prac konkursowych!

- Wszyscy uczestnicy przejazdu, którzy wypełnią i złożą u Organizatora "oświadczenia o udziale w przejeździe" (oświadczenia w imieniu osób niepełnoletnich podpisują opiekunowie prawni), wezmą udział w losowaniu nagrody głównej oraz upominków niespodzianek - informują organizatorzy.
A naprawdę warto, gdyż z roku na rok pula nagród i upominków rośnie. Także w tym roku nagrodą główną będzie do wygrania rower. Widzimy się na Rynku w piątek od godziny 16:00.