- Nasi seniorzy aktywnie spędzają czas w Klubie Senior+! Tym razem dzięki uprzejmości Państwowej Straży Pożarnej w Polkowicach, Pan Piotr Wandycz poprowadził prelekcję z udzielania pierwszej pomocy - przekazali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie.

Nauka pierwszej pomocy jest bardzo ważna. To właśnie odpowiednio przygotowany świadek zdarzenia może pomóc uratować zdrowie i życie poszkodowanemu i zabezpieczyć go do przyjazdu odpowiednich służb. W tym celu zajęcia w chocianowskim klubie seniora przeprowadził druh Piotr Wandycz.

Nasi seniorzy aktywnie spędzają czas w Klubie Senior+! Tym razem dzięki uprzejmości Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Polkowicach, Pan Piotr Wandycz poprowadził prelekcję z udzielania pierwszej pomocy. Ta wiedza jest potrzebna każdemu z nas, bez względu na wiek (a może ze względu na wiek szczególnie). Teraz nasze seniorki są mądrzejsze o wiedzę praktyczną. Bardzo dziękujemy za cierpliwość i szkolenie - przekazali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie.
Warto przypomnieć, że od momentu powstania Klubu Senior+, będącego realizacją obietnicy złożonej przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, chocianowscy seniorzy ambitnie realizują swoje marzenia na zajęciach i nie tylko. O szczegółach pisaliśmy w artykułach: "Klub "Senior+" oficjalnie otwarty", "Tworzą rękodzieło w Klubie Seniora", "Pierwsze sukcesy seniorek po miesiącu funkcjonowania ich klubu" oraz "Dla seniorów na drogę".