Prawdziwe sportowe emocje i bardzo wysoki poziom gry zawodników-amatorów, którzy przyjechali w ubiegłą niedzielę do Chocianowa towarzyszyły dziewiątym Mistrzostwom Polski Górników i Przyjaciół w piłce siatkowej. Materiał wideo z tego wydarzenia przygotowała lokalna telewizja Chocianow.tv - zapraszamy do obejrzenia poniżej.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn z Głogowa, Lubina, Zielonej Góry, Leszna, Rybnika, Chojnowa, Wrocławia i Sosnowca. Za świetne przygotowanie organizacyjne laury słusznie zebrał prezes Stowarzyszenia MADNESS Chocianów, Wojciech Chmielewski. To zresztą nie pierwsza impreza sportowa zorganizowana przez niego w naszej gminie, a za sprawą której możemy podziwiać wysoki poziom gry drużyn z całej Polski w wielu dyscyplinach.

W małym finale ostatecznie zwyciężyła i zajęła trzecie miejsce w turnieju drużyna Zenit Kozanoov z Wrocławia, która pokonała ostatecznie czwartą w tym turnieju Team Błyskawica z Sosnowca Do najważniejszego meczu tegorocznego turnieju dotarli, kończący ostatecznie na drugim miejscu zawodnicy Lespin Volley z Leszna, którzy w finale ulegli drużynie SMS Amator z Głogowa.

Medale wręczyli organizator Wojciech Chmielewski i w imieniu burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, radny Rady Miejskiej Piotr Wandycz. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia przygotowanego przez lokalną telewizję internetową Chocianow.tv - aby być na bieżąco ze wszystkimi nagraniami pojawiającymi się na antenie, wystarczy subskrybować kanał na YouTube.
[KN]