- Jesień w naszej szkole obfitowała w wiele wydarzeń sportowych, w których brali udział nasi uczniowie - informują pracownicy Szkoły Podstawowej w Chocianowie. Sprawdziliśmy jakie sukcesy osiągali wychowankowie chocianowskiej podstawówki?

Wysokie lokaty uczniów ze Szkoły Podstawowej w Chocianowie przypadły we wrześniu w udziale podczas powiatowego finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców i dziewcząt w Polkowicach, a w październiku w unihokeju w finale strefy legnickiej dziewcząt i chłopców.

- Najwyższym osiągnięciem był udział reprezentacji chłopców w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych - informują pracownicy chocianowskiej podstawówki. - Uczniowie również aktywnie włączyli się w organizację i udział w XX Dzień Olimpijczyka w Chocianowie. Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów - dodają dumni wychowawcy.
We wrześniu chłopcy zajęli pierwsze miejsce, a dziewczęta trzecie w polkowickim finale powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Również wysokie lokaty zajęli ich młodsi koledzy i koleżanki zajmując kolejno trzecie i czwarte miejsce w finale powiatu w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Z kolei w październiku Finale Dolnośląskim igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Twardogórze drużyna zajęła jedenastą lokatę, zaś w Finale Strefy Legnickiej w Unihokeju rozgrywanym w Chocianowie zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców zajęły wysokie trzecie miejsce.

Wszystkim reprezentantom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów!