Już o godzinie 15:00 Stal Chocianów podejmie na swoim boisku drużynę ze Złotoryi. Ten pojedynek o trzy punkty to rewanż za mecz z pierwszego sierpnia, kiedy nasi piłkarze ulegli złotoryjskiemu Górnikowi 3:0. Czy tym razem punkty powędrują na konto naszych piłkarzy okaże się na antenie lokalnej telewizji internetowej Chocianow.tv (wideo poniżej).

Ze względów epidemicznych pojedynek odbędzie się bez udziału publiczności, ale kibice nie powinni się tym przejmować, ponieważ całość spotkania będzie można obejrzeć na żywo na antenie lokalnej telewizji Chocianow.tv. Ten pierwszy w rundzie wiosennej pojedynek podopiecznych Mirosława Wolana będzie przedostatnim spotkaniem 20. kolejki grupy zachodniej IV ligi Koleje Dolnośląskie.

Więcej o przygotowaniach drużyny do nowej rundy rozgrywek w sezonie 2020/2021 pisaliśmy w naszych artykułach: "Wygrali dwa sparingi. W marcu rusza liga" oraz "Z nową energią rozpoczną wiosenną rundę". Aby na bieżąco śledzić zmagania piłkarzy, wystarczy subskrybować kanał w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]