Lubińskie Przewozy Pasażerskie w związku z rozpoczęciem wakacji zmieniają od dzisiaj rozkład jazdy swoich żółtych autobusów, które wożą mieszkańców naszej gminy m.in. do Lubina za sprawą realizacji obietnicy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Przed pójściem na przystanek warto zatem sprawdzić, o której odjeżdża nasz bezpłatny środek transportu.

Żółte autobusy wożą mieszkańców naszej gminy bezpłatnie już od ponad 5 lat. To jedna z pierwszych zrealizowanych obietnic wyborczych Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, która na dobre wpisała się w pejzaż naszej gminy ułatwiając na co dzień życie jej mieszkańcom. Pasażerowie przyzwyczaili się już także, że w okresie wakacji rozkład jazdy ulega pewnym korektom, ponieważ autobusy nie muszą wozić dzieci i młodzieży do szkół. Aby uniknąć pustych kursów przewoźnik rokrocznie dostosowuje godziny odjazdów. Nie inaczej jest także w tym roku.

- Informujemy, że od dnia 24 czerwca 2024 r. autobusy Lubińskich Przewozów Pasażerskich będą kursowały zgodnie z wakacyjnym rozkładem jazdy - przekazali pracownicy PKS Lubin. - Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy - dodali w swoim komunikacie.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na naszej stronie w Zakładce "BEZPŁATNA KOMUNIKACJA" (kliknij link).