Łącznie 57 ofert tylko z ostatnich dwóch tygodni na łącznie około 130 wszystkich dostępnych. Rynek pracy czeka na Wasze CV, także w Chocianowie. Sprawdzamy szczegóły.

Pracodawcy na terenie powiatu polkowickiego oferują przeróżne prace. Są umowy na zlecenie, o dzieło i na umowę o pracę, na różnych zasadach i z dużą rozpiętością wynagrodzenia. Wszystkie dostępne są na stronie Powiatowego Urzędu Pracy (kliknij link). Postanowiliśmy sprawdzić te najbardziej aktualne (z ostatnich dwóch tygodni) z terenu Miasta i Gminy Chocianów:

Wykonywanie napraw, remontów, obsługi technicznej i konserwacji sprzętu technicznego, właściwe prowadzenie i zabezpieczenie dokumentacji obsługowej i konserwacyjnej, podejmowanie przedsięwzięć zapobiegających powstawaniu szkód w czasie eksploatacji pojazdów i przydzielonego sprzętu, wykonywanie zleconych prac na terenie technicznym i administracyjnym - to obowiązki Mechanika, który może zarobić od 4.242 PLN (+ dodatek stażowy) w Duninowie na umowę o pracę na okres próbny.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu chętni znajdą pod numerem w EURES: 1518@StPr/24/0609.

Prace załadunkowe i rozładunkowe, dbałość o porządek i stan towarów na magazynie - to obowiązki Pracownika magazynu, który może zarobić od 4 242 PLN (+ premie) w Chocianowie na umowę o pracę na okres próbny.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od RAG Sp. z o.o. chętni znajdą pod numerem w EURES: 1518@StPr/24/0618.

Prace na liniach produkcyjnych (w ciągu technologicznym) - to zakres obowiązków Pracownika produkcji, który może zarobić od 4 242 PLN (+ premie i dodatki) w Chocianowie na umowę o pracę na okres próbny.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od RAG Sp. z o.o. chętni znajdą pod numerem w EURES: 1518@StPr/24/0619.

Praca jako frezer - to obowiązki pracownika na takim właśnie stanowisku, który może zarobić od 27,7 PLN brutto w Chocianowie na umowę zlecenie lub umowę o świadczenie usług.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od "STALGUM" S.C. Marcin Dwornicki, Stanisław Dwornicki chętni znajdą pod numerem EURES: 1518@StPr/24/0620.

Kierowca międzynarodowy pojazdu ciężarowego powyżej 12 ton - to stanowisko, na którym można zarobić od 4 500 PLN (+ delegacje) w Chocianowie na umowę o pracę na czas określony.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od firmy handlowo-usługowej TRANSPORT CIĘŻAROWY Cezary Zabłocki chętni znajdą pod numerem EURES: 1518@StPr/24/0622.

Obsługa maszyn w tym pł taśmowych, frezarek, maszyn do cięcia termicznego, wiertarek - to obowiązki Młodszego operatora maszyn, który może zarobić od 30 PLN brutto w Chocianowie na umowę zlecenie lub umowę o świadczenie usług.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od TECHNICZNI Sp. z o.o. chętni znajdą pod numerem EURES: 1518@StPr/24/0639.

Sprzątanie pomieszczeń biurowych - to obowiązki Sprzątaczki, która może zarobić od 1 060,5 PLN brutto (praca na 1/4 etatu) w Chocianowie na umowę o pracę na czas określony.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od PUH "CLEANEX" Waldemar Rogodziński chętni znajdą pod numerem EURES: 1518@StPr/24/0640.

Naprawa, przegląd, konserwacja i obsługa środków bojowych z zachowaniem obwiązujących przepisów BHP, prace transportowe podczas załadunku i rozładunku środków bojowych, czynny udział w procesie inwentaryzacjito obowiązki Mechanika w warsztacie obsługi i przezbrajania, który może zarobić od 4.242 PLN (+ dodatek stażowy) w Duninowie na umowę o pracę na okres próbny.
Tę ofertę pracy wraz ze wszystkimi wymaganiami (kliknij link) od 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu chętni znajdą pod numerem w EURES: 1518@StPr/24/0641.

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu. Tutaj zawsze znajdziecie najważniejsze i najciekawsze informacje!