W dniu  20.10.2019 r. odbył się XIII Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym - Turniej pod Patronatem Prezydenta Miasta Zamościa- Andrzeja Wnuka. W Turnieju wzięli udział instruktorzy Karate Tradycyjnego z Chocianowa, Sensei Wiesław Olewicz wraz z żoną Beatą Olewicz.

Sensei Wiesław Olewicz założyciel Klubu Karate Do Shotokan ,,SENTO-KAN’’ został powołany na sędziego turnieju, natomiast żona Beata Olewicz wzięła udział w turnieju, a tym samym zdobyła II miejsce dla Chocianowskiego Klubu Karate w kategorii kobiet.

To kolejne sukcesy i osiągnięcia zdobyte przez Chocianowski Klub Karate. 28 września br. reprezentanci klubu uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Karate Tradycyjnego we Wrocławiu.

Dla przypomnienia klub zrzesza obecnie ok.40 osób z terenu Miasta i Gminy Chocianów trenujących w różnych grupach wiekowych od przedszkolaków (grupa 5-7 lat) przez młodzież po osoby dorosłe. Osoby zainteresowane w każdej chwili mogą dołączyć do grona trenujących osób. Spotkania odbywają się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Chocianowie przy ul. Kasztanowej 5.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 606 623 429 lub 669 851 440.