Chocianowscy piłkarze zapraszają na swój mecz z Iskrą Księginice. Start już dzisiaj o 17:00 na stadionie Stali. Wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na trybunach zapraszamy przed ekrany Waszych urządzeń. Tradycyjnie lokalna telewizja chocianow.tv będzie transmitować to wydarzenie na żywo od godziny 17:00 w mediach społecznościowych (wideo także poniżej).

Podopieczni Mirosława Wolana podejmą dzisiaj beniaminka IV ligi, Iskrę Księginice. Co ciekawe po dwóch kolejkach nowego sezonu obie drużyny mają identyczną sytuację punktową i bramkową, dlatego pozytywne rozstrzygnięcie tego spotkania będzie ważne zarówno dla gospodarzy, jak i gości.

W sobotę 28.08.21 o godzinie 17:00 zapraszamy na mecz Stal Chocianów - Iskra Księginice - czytamy na profilu Klubu Sportowego "Stal" Chocianów w mediach społecznościowych.
My również zapraszamy do wspólnego kibicowania, a dla wszystkich, którzy nie mogą pojawić się dzisiaj na trybunach Stali, zapraszamy do przeżywania emocji sportowych na antenie lokalnej telewizji chocianow.tv, która w mediach społecznościowych będzie transmitować to spotkanie. Do obejrzenia także pod naszym artykułem (wideo poniżej).