Już dzisiaj, 31 października o godzinie 14:00 na własnym boisku podopieczni Mirosława Wolana podejmą lidera tabeli zachodniej grupy dolnośląskiej IV Ligi Koleje Dolnośląskie 2020/2021. W roli faworyta wystąpią dzisiaj piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Lokalna telewizja chocianow.tv zaprasza na transmisję na żywo tego spotkania (wideo poniżej).

Podopieczni Mirosława Wolana zajmują aktualnie w tabeli ósmą lokatę z łączną sumą 21 zdobytych punktów, czyli tyle samo, co Leśnik Osiecznica i Odra Ścinawa, zajmujące kolejno 6 i 7 miejsce w tabeli. Poziom gry w tym sezonie jest bardzo wyrównany, dlatego piłkarzy Stali Chocianów niewiele, bo tylko trzy punkty, dzielą od trzeciego w tabeli Apisa Jędrzychowice.

Faworytem dzisiejszego spotkania będą goście z Jeleniej Góry, którzy od początku rozgrywek ulegli tylko drużynie z Legnickiego Pola. Jednocześnie nie przegrali żadnego z rozegranych na wyjeździe meczy. Czy tę dobrą passę karkonoskich zawodników przerwą dzisiaj reprezentanci z Chocianowa? O tym przekonamy się za sprawą lokalnej telewizji chocianow.tv, której transmisja na żywo (wideo) poniżej od godziny 14:00.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!
[KN]