Na gościnnych występach w Głuchołazach w województwie opolskim swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy Karate Tradycyjnego Sento-kan z Chocianowa. Były debiuty i medale. Zawodnikom i trenerom gratulujemy przygotowania, a kibicom dopingu.

Ronin Cup to Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w karate tradycyjnym Polskiej Unii Karate Tradycyjnego pod honorowym patronatem Orderu Uśmiechu, które odbyły się w Głuchołazach w ubiegły weekend. Zawodnicy reprezentujący naszą gminę stanęli nie tylko na wysokości zadania, ale także na podium! Kto reprezentował chocianowski klub karate?

- Franciszek Ślipko, 4 miejsce w konkurencji kata; Patryk Giertkierewicz, zdobywając w pięknym stylu brązowy medal w konkurencji kata; Zuzanna Garczyk, Hanna Garczyk biorące pierwszy raz udział w zawodach w konkurencji "pierwszy krok" wykazały się bardzo dobrą postawą oraz umiejętnościami; Piotr Zdobych, wielkie brawa za również zajęte 3 miejsce w konkurencji kata; Patryk Pawlik, mając liczną i mocną ekipę, dzielnie stawiał czoła swoim przeciwnikom; Amelia Sawajda, postawa prawdziwego wojownika, walka do końca i zdobyte dwa medale w konkurencji kata medal brązowy, w konkurencji kumite medal srebrny; Beata Olewicz, złoto w konkurencji kata oraz srebro w konkurencji kumite - wymieniają z dumą swoich zawodników trenerzy Karate Tradycyjnego Sento-kan z Chocianowa. - Zawodnikom gratulujemy wspaniałej postawy. Rodzicom za wsparcie i gorący doping - dodają bez wahania.
O dotychczasowych zmaganiach chocianowskich karateków pisaliśmy w naszych artykułach już niejednokrotnie. Szczegóły znajdziecie w artykułach: "Szkolili umiejętności pod okiem najlepszych karateków", "Karatecy zapraszają na treningi" oraz "Zawojowali wrocławskie podium". Mamy nadzieję, że do tematu ich sukcesów wrócimy jeszcze nie raz.