W niedzielę 10 września strażacy upamiętnili swoich nowojorskich kolegów, którzy 22 lata temu ofiarnie nieśli pomoc poszkodowanym w zamachach terrorystycznych na World Trade Center z 11 września 2001 roku, a dzisiaj lokalna telewizja chocianow.tv podsumowała ten Strażacki Rajd Rowerowy swoim podsumowaniem wideo, do obejrzenia także na naszym portalu.

Ponad 22 lata temu, we wtorek, 11 września 2001 roku cały świat stał się świadkiem zamachów terrorystycznych na World Trade Center w Nowym Jorku. Ofiary tego fatalnego w skutkach działania zamachowców upamiętnili chocianowianie, którzy wzięli udział w Strażackim Rajdzie Rowerowym. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego przejazdu: "Rowerem z Chocianowa do Nowej Kuźni przez Przemków".

W niedzielę 10 września strażacy upamiętnili swoich nowojorskich kolegów, którzy 22 lata temu ofiarnie nieśli pomoc poszkodowanym w zamachach terrorystycznych na World Trade Center z 11 września 2001 roku. Strażacki Rajd Rowerowy zainicjowany przez radnego Piotra Wandycza stał się tradycją, w którą chętnie włączyli się mieszkańcy Chocianowa oraz inne gminy naszego regionu. Patronatem wydarzenie objęli Burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński oraz Wójt Radwanic Paweł Piwko - informowaliśmy wówczas.
Dzisiaj możemy powrócić do tamtego przejazdu za sprawą relacji przygotowanej przez lokalną telewizję chocianow.tv. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.